pon.-pt.: 10.00-17.00, sob.: 10.00-13.00

biuro@optyluxoptyk.pl

Soczewki Okularowe

Nasza firma współpracuje tylko z najlepszymi dostawcami soczewek okularowych - HOYA, SHAMIR i ESSILOR.

Shamir

Shamir Optical Industry Ltd. jest wiodącym producentem najwyższej klasy progresywnych i jednoogniskowych soczewek okularowych oraz prasówek do produkcji soczewek. W ciągu czterech dekad istnienia, Shamir ugruntował swą pozycję jako firma znana ze swej innowacyjności, najnowocześniejszych technologii oraz surowej kontroli jakości produktów. Optycy i laboratoria optyczne na całym świecie doceniają zarówno szybkość reakcji na zmiany i potrzeby rynkowe, jak i zdolność do realizowania projektów optycznych i całych linii produktów na specjalne zamówienie.

Inwestując przede wszystkim w prace badawczo-rozwojowe firma Shamir wypracowała technologie o przełomowym znaczeniu, sytuując się tym samym wśród producentów najnowocześniejszej progresywnej technologii optycznej. Technologiczne portfolio firmy tworzą: Eye-Point Technology®, Direct Lens Technology®, As-Worn Technology™ oraz FreeFrame Technology™. Technologie te mają zastosowanie w tworzeniu szerokiej gamy produktów zawierających projekty soczewek i form do produkcji soczewek, progresywne półprodukty, soczewki jednoogniskowe oraz soczewki progresywne o wewnętrznej powierzchni progresywnej.

Hoya

HOYA to międzynarodowy koncern z siedzibą w Tokio w Japonii, wiodący dostawca innowacyjnych produktów i usług opartych na zaawansowanych technologiach optycznych. Hoya skupia swoją działalność, m.in. w Dziale Ochrony Zdrowia, który zajmuje się produkcją soczewek okularowych oraz soczewek kontaktowych.

Hoyalux iD MyStyle V+ to nowe, najbardziej zindywidualizowane soczewki progresywne firmy HOYA, które zapewniają krystalicznie wyraźny obraz w ułamku sekundy sprawiając, że staje się on natychmiast ostry. Zawsze i wszędzie. To również pierwsze na świecie soczewki progresywne, których binokularna konstrukcja uwzględnia różnicę w wartościach korekcyjnych pomiędzy prawym i lewym okiem, co zapewnia odpowiednią korekcję we wszystkich punktach soczewki, zgodnie z potrzebami każdego oka.

Essilor

Essilor stale zajmuje się badaniami i innowacjami. Firma stara się stworzyć najpiękniejsze, najbardziej wygodne i trwałe projekty soczewek. Dzięki tradycji doskonałości i rozwoju technologicznego w świecie optyki oraz wspólnie z zaangażowanym zespołem doświadczonych profesjonalistów, Essilor jest dziełem geniuszy. Essilor do perfekcji każdego dnia i dla każdego klienta.

Soczewki Essilor są systematycznie rozwijane, testowane i zatwierdzone przez osoby noszące okulary, takie jak Ty. Essilor wykracza poza swoje standardy aby sprostać Twoim!Posiadamy szeroki asortyment produktów, przyjdź i przekonaj się sam.

Nasze Salony Optyczne

© Optyk Optylux - Salony optyczne

wdrożenie strony: AdWebMedia

do góry