pon.-pt.: 10.00-17.00, sob.: 10.00-13.00

biuro@optyluxoptyk.pl

Oprawy Okularowe

Oprawy Okularowe

W naszych salonach optycznych możesz być pewien, że okulary zostaną dobrane odpowiednio do Twoich potrzeb. Nie tylko dobierzemy odpowiednie do wady wzroku szkła, ale również doradzimy, jakie wybrać oprawki okularowe, które będą stylowe, wygodne i przyjemne w noszeniu.

JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNIE OPRAWKI?

Każdy posiada trochę inny kształt twarzy, dlatego też oprawka do twarzy okrągłej może nie pasować do twarzy podłużnej. Warto pomyśleć nad swoim kształtem twarzy już teraz, gdyż dzięki temu zaoszczędzisz wiele czasu przy doborze odpowiednich oprawek.

Materiał oprawek – to bardzo ważna kwestia często uzależniona od tego gdzie pracujemy lub z jakimi warunkami mamy na co dzień do czynienia. U nas dostaniesz oprawki zarówno z plastiku (odporne na złamania), czy metalu (wytrzymałe). Jeżeli jednak potrzebujesz oprawek niezwykle wytrzymałych, to w naszej ofercie znajdą się również oprawki tytanowe (polecane również alergikom).

Tutaj warto zadać sobie pytanie do czego będziemy potrzebować okularów korekcyjnych. Do czytania warto wybrać mniejsze, natomiast do użytku codziennego powinny być nieco większe..

 

Tylko u nas dostępne unikatowe modele w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki naszym specjalistom, oprawki zostaną dopasowane do Twojego kształtu twarzy i Twoich preferencji. Nasze oprawki podkreślą Twój charakter i sposób życia!

Foto galeria

Dostępne marki

Posiadamy szeroki asortyment produktów, przyjdź i przekonaj się sam.

Nasze Salony Optyczne

© Optyk Optylux - Salony optyczne

wdrożenie strony: AdWebMedia

do góry